dom-od-dewelopera

Czy warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera?

Ludzie, którzy decydują się na zakup mieszkania, stoją przed bardzo poważnym problemem. Czeka ich trudny wybór między mieszkaniem z rynku wtórnego a mieszkaniem z rynku pierwotnego. Mówiąc prościej, potencjalni klienci muszą wybierać między zakupem mieszkania od dewelopera, agencji nieruchomości czy właściciela.

Jakie są zalety nowego mieszkania kupionego od dewelopera? Na pewno przy budowie nowych bloków korzysta się z najnowszych materiałów i technologii. Powstają więc nowe mieszkania w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i w wielu innych miastach w całej Polsce. W budowie tych bloków stosuje się najwyższe standardy projektowania wnętrz i otoczenia.

W takich blokach rzadko występuje potrzeba dodatkowych remontów czy poprawy usterek. Takie standardy stosują w całej Polsce deweloperzy Kraków nie jest tutaj wyjątkiem. Nowe bloki charakteryzują się estetycznym i komfortowym wyglądem. Oczywiście istnieje możliwość zlecania deweloperowi pewnych drobnych zmian i kupić lokal dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej na ten temat na bryksy.pl.

Jak łatwo zauważyć większość deweloperów kupuje grunty poza miastem albo na jego obrzeżach, z dala od centrum. Niestety powoduje to, że musimy pogodzić się z dojazdem do pracy, szkoły czy uczelni. Utrudnieniem też jest to, że na tych osiedlach brak jest odpowiedniej infrastruktury. Nie ma komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół czy placówek medycznych i sieci sklepów. Brakuje także lokali gastronomicznych czy rozrywkowych. Na naszą decyzję może także wpływać, rzadki co prawda już w ostatnich latach przypadek bankructwa dewelopera. Zdarzają się też niedoróbki czy drobne nieociągnięcia, ale kto nas zapewni, że mieszkania z rynku wtórnego takich problemów nam nie przysporzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *