drukarnia Kraków

Drukarnia jest naszym przepisem na sukces

Jakiś czas temu myślałam nad tym, aby otworzyć swój własny biznes razem z moim narzeczonym i mamą. Jako że od małego uwielbiam czytać i znam sporo książek i wydawnictw, to otworzyliśmy swoją własną drukarnię. Wiedzieliśmy, że nic tego typu nie ma w naszej okolicy, więc dlatego właśnie na taki interes się zdecydowaliśmy.

Nasza drukarnia powstała na początku roku i między innymi oferuje właśnie wydruki książek. Jest to bardzo nowoczesne i wyspecjalizowane miejsce najwyższej klasy. Chcieliśmy postawić na jakość, a nie na ilość. Biznes od początku przynosi nam spore zyski i drukarnia świetnie i prężnie się rozwija. Zatrudniamy również sporo pracowników, którzy pracują aż na trzy zmiany, ponieważ wydruki książek w tym miejscu realizowane są również w godzinach nocnych. Dzięki temu drukarnia cały czas na siebie pracuje!
Praca w naszej drukarni wcale nie jest trudna i nie potrzeba specjalnego i kierunkowego wykształcenia. Sporo osób również u nas dorabia, ponieważ nie trzeba pracować na cały etat tym bardziej że mamy aż trzy zmiany.

Wydruki książek idą nam naprawdę świetnie i prężnie. Współpracujemy z coraz to większą ilością wydawnictw, które powierzają nam swoje dzieła. Czasami jest bardzo gorący okres i sporo się dzieje, ale zdecydowanie uwielbiamy to!

Nasza drukarnia okazała się świetną inwestycją i co ważne przynosi nam upragnione zyski oraz własną realizację. Jesteśmy zadowoleni z tego, co i jak robimy i bardzo się z tego cieszymy. Wydruki książek zdecydowanie zostały nasza nową pasją!

Zobacz więcej: Skleniarz.eu | Drukarnia Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *