wakacje w Gruzji

Fascynujące wakacje w Gruzji

W ciągu ostatnich kilku lat znacząco wzrosło zainteresowanie polskich turystów Gruzją. Co tak przyciągającego jest w tym kraju? Czy faktycznie warto się tam wybrać?

Magiczne miejsce

Każdy kto odwiedził Gruzję stwierdza, iż jest to magiczne miejsce. Nie brakuje tutaj pięknych widoków jak i zabytków, jednak nie to zdaje się być najważniejsze. Wakacje w Gruzji to zwykle pobyt wśród niezwykle miłych i gościnnych ludzi. Jak się bowiem okazuje, gościnność Gruzinów znana jest na całym świecie.

Tania wakacje w Gruzji

Na uwagę zasługuje z pewnością również fakt, że wycieczka do Gruzji zwykle jest stosunkowo tania. Ceny są już nieco wyższe niż kilka lat temu, gdy wakacje w Gruzji dopiero zyskiwały na popularności, jednak nadal wyjazd jest bardzo opłacalny.

Oczywiście, ceny są zależne w dużej mierze od tego, o jakim regionie kraju mowa. W stolicy, jak i w miejscowościach turystycznych, jest nieco drożej niż w innych miejscowościach. Jednakże, nawet w stolicy cena noclegu jest zdecydowanie niższa niż chociażby w Warszawie.

Zorganizowana wycieczka

Niektórzy decydują się na podróż do Gruzji samodzielnie, a inni jadą na zorganizowaną wycieczkę do Gruzji. Które rozwiązanie jest lepsze? Wydaje się, że z kilku powodów zorganizowana wycieczka do Gruzji to jednak lepsze rozwiązanie. Po pierwsze, transport publiczny w Gruzji jest dosyć słaby, dlatego bez autobusu wycieczkowego trudno przemieszczać się po kraju. Ponadto, dobrze jest być w grupie z przewodnikiem, który zaprowadzi w najciekawsze miejsca i coś o nich opowie.

Zobacz więcej: CzajkaTravel.pl | Wakacje w Gruzji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *