d

Nowoczesne ławki parkowe

Ławki parkowe

Lubimy je, chociaż zazwyczaj nie zwracamy uwagi na ich desing. Zanim usiądziemy, sprawdzamy ich czystość oraz stan, aczkolwiek nie są powodem do naszych rozważań. Tymczasem ławki parkowe to nie tylko tło miejskich i parkowych przestrzeni, to także swego rodzaju przyjemność dla oka. Rzucające się w oczy poniszczone i pomalowane wzbudzają irytację. Na szczęście współczesne rozwiązania pozwalają na zachowanie ich w nienagannym stanie przez wiele lat.

Ławki stalowe

Stal sama w sobie kojarzy się z trwałością, aczkolwiek niewiele osób widzi ją w świetle pięknych konstrukcji, które mogą być lekkimi i przyjaznymi. Pod pojęciem „lekkie” nie chodzi bynajmniej o ich wagę, ale o aranżację i projekt. Stalowe ławki parkowe w istocie mogą mieć wiele odsłon, a przy tym wyróżniają się solidnością i odpornością na wszelkiego rodzaju destrukcyjne działania.

Ławki betonowe

Beton sam w sobie kojarzy się niektórym wyłącznie z budownictwem, inni szperając w pamięci znajdą w niej obraz betonowych koszy z lat 70- tych ubiegłego wieku. Ten plastyczny i jednocześnie trwały materiał powrócił do łask i z powodzeniem wykonuje się z niego właśnie ławki. Nowoczesność może zostać połączona z klasyką. Patrząc na bogatą ofertę producentów, śmiało można powiedzieć, że ławki betonowe to prawdziwy festiwal pięknych różnorodności, idealnie komponujących się zarówno z futurystycznym ogrodem, jak i eleganckim parkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *