4

Dodatkowe zajęcia

Dodatkowych zajęć, na które możemy się zapisać, jest sporo. Co niosą pozytywnego niektóre z nich i dla kogo są przeznaczone?


Zajęcia taneczne są przeznaczone dla ludzi w każdym wieku, czy to dzieci i nauka tańca nowoczesnego, czy pary uczące się tańca klasycznego do wesela. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo z pewnością przez ruch polepszymy swoją kondycję fizyczną. Taniec relaksuje i jest doskonałym sposobem na pozbycie się stresu w zdrowy sposób. Poszerzymy nasz zmysł wyczucia rytmu oraz balansu, równowagi. Idealna okazja, by poznać nowych, ciekawych ludzi o podobnym zainteresowaniu co my. Później można szaleć na zabawach i pokazywać swój taneczny kunszt.

Joga jest doskonałym sposobem na zapewnienie swojemu ciału spokoju, równowagi, daje nam możliwość zrzucenia z siebie wszelakich trosk zatruwających nasz umysł. Dodatkowo poprawiamy swoje zdrowie, siłę, kondycje, elastyczność mięśni. Zalety te docenią na przykład sportowcy: chętnie wybiorą się na zajęcia jogi, aby wzmocnić i rozciągnąć mniej używane mięśnie co uchroni ich przed kontuzją.

Sauna jest doskonała do relaksu, ale także wspaniale działa na regenerację mięśni. Jeśli przeplatamy siedzenie w saunie wraz z lodowatą kąpielą oraz odpoczynkiem uzyskamy doskonałe krążenie krwi w ciele. Pomaga to nam szybciej pozbyć się niepotrzebnych substancji z krwi. Zapewnia lepsze dotlenienie, szybszą regenerację ciała. Sauna sama w sobie jest bardzo przyjemna, szczególnie jeśli podczas sesji używamy olejków zapachowych.

Więcej na: https://atlanticsports.pl/oferta-fitness/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *