rezhot8

Ilumio Valet – innowacyjna aplikacja do obsługi hotelu

Branża hotelarska jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki. Jest to w pewnym stopniu związane z tym, że do Polski przyjeżdża coraz więcej zagranicznych turystów i przedsiębiorców oraz tym, że nasi rodzimi mieszkańcy z roku na rok powiększają swoje przychody i coraz częściej mogą sobie pozwolić na skorzystanie z ofert najdroższych hoteli.

Nie trzeba dodawać, że taka tendencja doprowadza do wzrostu konkurencyjności, przez co hotele muszą mocniej ze sobą konkurować. Najlepszym sposobem na pobicie konkurencji jest oczywiści danie swoim gościom czegoś, czego nie mają w innych hotelach.

Goście meldujący się w droższych hotelach płacą przede wszystkim za komfort i wysokiej klasy obsługę. Dla nich bardzo ważne jest to, by mieć wszystko czego potrzebują pod ręką, by być odpowiednio „zaopiekowanym”, by po prostu zaspokoić swoje potrzeby.

Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której gość hotelowy przebywający w swoim pokoju nie musi schodzić na recepcję w celu załatwienia większości rzeczy, a nawet na nią dzwonić. Dodatkowo nie musi podnosić się z łóżka, by podnieść rolety czy przyciemnić światło lub zwiększyć moc klimatyzacji. To wszystko może zrobić za pomocą tabletu.

apka2

Choć takie rozwiązanie wydaje się nieprawdopodobne, to jest już dostępne. Ilumio Valet, czyli system zarządzania automatyką pokoju hotelowego to właśnie to narzędzie, które nam to umożliwia.

Aplikacja do obsługi hoteli Ilumio Valet stanowi jedną z cech, która może wyróżniać twój hotel. Jest innowacyjna, luksusowa i bardzo przydatna oraz wysoko oceniania przez użytkowników, czyli twoich gości. Dodatkowo sprawia wrażenie, że została dedykowana właśnie dla tego hotelu, w którym jest dostępna, co zwiększa prestiż twojego biznesu.

Dzięki aplikacji można zamówić usługi room service (np. kolację z restauracji hotelowej), wymeldować się bez stania w kolejce czy porozmawiać z obsługą hotelową. Pozwala sterować telewizorem, światłem, klimatyzacją i roletami, a dodatkowo daje też dużą porcję rozrywki.

Ilumio Valet to także dostęp do Internetu, prognozy pogody, systemu rezerwacji biletów. Jednym słowem do wszystkich najważniejszych informacji i najbardziej potrzebnych funkcjonalności, które dzięki niemu stają się w zasięgu ręki gości. A dodatkowo ułatwiają pracę obsługi hotelowej, która na bieżąco może monitorować potrzeby i oczekiwania swoich gości, na przykład zlecając posprzątanie pokoju czy wysyłając serwisanta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *