mobke1

Zalety systemu jednego klucza w hotelu

Jak wiadomo, w hotelu niektóre osoby muszą mieć dostęp do znacznych ilości miejsc. Ostatecznie jednak noszenie ze sobą zbioru około dwudziestu kluczy albo i więcej może okazać się niewygodne. Dlatego też rozwiązaniem w takim przypadku staje się system jednego klucza w hotelu.

Dzięki takiemu kluczowi, dana osoba może dostać się tak naprawdę w wiele miejsc. Zazwyczaj klucze takie są przydzielane osobom względem ich obowiązków i otwierają inne drzwi. Zarządca hotelu posiada klucz główny, który jest w stanie otworzyć wszystkie pomieszczenia. Pozostałe klucze są przydzielane osobom względem obowiązków, jakie wykonują. Klucze takie otwierają tylko niektóre pomieszczenia budynku, które są potrzebne danej osobie do wypełniania obowiązków.

Oznacza to, że inne drzwi będzie w stanie otworzyć klucz przydzielany ochronie, a inny ludziom którzy dbają o czystość budynku. Ogromną zaletą jest to, że kluczy takich nie można dorobić, ponieważ posiadają one certyfikat bezpieczeństwa. Jeżeli jakaś osoba zdecyduje się na dorobienie takiego klucza, to ukarana sankcjami zostanie nie tylko osoba, która to zleciła, ale również ta, która to wykonała. Klucz taki można dorobić jedynie u samego producenta.

mobke7

Ostatecznie więc zamki hotelowe mobilne są nie tylko niesamowicie wygodne, ale również bezpieczne. Innym dobrym rozwiązaniem w hotelu są również zamki hotelowe na kartę. Działają one w taki sam sposób co zwykle, tylko że rozdaje się poszczególne karty, które są w stanie otworzyć kilka określonych pomieszczeń, w zależności od obowiązków pracownika takiego hotelu. Oczywiście montaż takich kart wymaga zmiany wszystkich zamków w hotelu, na elektronicznie. Ostatecznie jednak w dzisiejszych czasach nie jest to takie drogie, jak było w poprzednich. Dzisiaj, każdy dobrze prosperujący hotel stać na poniesienie takiego wydatku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych technologia w hotelach i zamkach hotelowych mobile? Koniecznie przeczytaj artykuł http://ilumioapp.pl/ilumio-otworzy-wiekszosc-cyfrowych-zamkow-hotelowych-na-swiecie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *