profile do led

Rozwiązania technologii ledowej

Wykończenie mieszkania to nie tylko dobór koloru ścian, wybór mebli i dodatków. Niezwykle istotną rolę odgrywa tu także oświetlenie, które często dopełnia bądź niestety psuje efekt naszego remontu czy aranżacji. Dużą popularnością cieszą się obecnie taśmy ledowe, których wykorzystanie ogranicza wyłącznie wyobraźnia inwestora.

Świetnym rozwiązaniem wykorzystywanym do tworzenia liniowego oświetlenia w tej technologii są profile LED. Duża dostępność wzorów, kolorów, konstrukcji i kształtów daje inwestorowi i wykonawcy mnogość pomysłów i rozwiązań aranżacyjnych.

Możliwości i przeznaczenia montażu: powierzchniowe, wpuszczane, narożne. Profile dostosowane są do montażu na ścianach, sufitach, meblach, przy podłogach, półkach szklanych, stopniach schodów, balustradach schodowych, podjazdach czy podestach. Profile led mogą być nawet wyposażone w specjalną komorę na zasilacz.

Na rynku dostępne są między innymi profile z MDF i profile aluminiowe do LED. Do podstawowych elementów, jakim są listwy w kilku różnych wariantach długości, dochodzi możliwość wyboru kształtu, osłonki, akcesoriów wykończeniowych i montażowych, dlatego profile LED są świetnym uzupełnieniem zakupionych jako źródło światła taśm ledowych. Warto sprawdzić ofertę i zainwestować w dopasowane do naszego wnętrza profile.

Profesjonalnie dobrane i wykonane oświetlenie w tej postaci stanowić będzie wspaniałe wykończenie naszego domu czy mieszkania, a z uwagi na łatwą obsługę i prostotę konstrukcji- samodzielna wymiana taśmy nie powinna stanowić problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *