16329081072_f169917a4a_k

Poradnia specjalistyczna Katowice

Otolaryngologia jest typową specjalnością medyczną i chirurgiczną. Jej zadaniem jest rozpoznanie i leczenie chorób z zakresu głowy i szyi. Nasza poradnia otolaryngologiczna Katowice udziela również porad ambulatoryjnych chorób nosa, zatok, gardła, uszu i zaburzeń głosu i węchu.
Poradnia specjalistyczna, którą prowadzimy świadczy również porady ambulatoryjne z zakresu kardiologii i neurologii. Bez względu na to, do której poradni się udamy zawsze lekarz będzie posiłkował się badaniami diagnostycznymi, co umożliwia szybsze postawienie trafnej diagnozy. Ponadto w poradni swoim pacjentom oferujemy leczenie zabiegowe z wykorzystaniem najnowszych metod operacyjnych.

Kardiologia to dziedzina medycyny, która wymaga od specjalisty zapewnienia pacjentowi najwyższej opieki dotyczącej chorób układu sercowo-naczyniowego. Przed rozpoznaniem choroby kardiologicznej, poradnia kardiologiczna Katowice dokonuje niezbędnego i bardzo szczegółowego wywiadu, który ułatwia postawienie trafnej diagnozy. Przed każdą wizytą u lekarza specjalisty wykonywane jest badanie EKG spoczynkowe. Ponadto w poradni kardiologicznej istnieje możliwość wykonania badań takich jak: ECHO serca także przezprzełykowe, założenie Holtera EKG, założenie Holtera ciśniowego oraz próba wysiłkowa. Nadto chcielibyśmy nadmienić, że kardiolodzy, którzy pracują w naszej poradni posiadają wieloletnie doświadczenie, o czym w szczególności świadczy profesjonalna diagnostyka.

Neurologia to dziedzina medycyny, której zadaniem jest rozpoznanie i leczenie zaburzeń z chorobami obwodowymi i ośrodkowym układem nerwowym. W naszej placówce znajduje się również poradnia neurologiczna Katowice, która jest jedną z najlepszych poradni w tym regionie.

Umawiając się na konsultację każdy pacjent ma pewność, że specjaliści w stu procentach skupią się na zebraniu pełnego wywiadu, jak również wykonaniu wielu testów, które znacznie pomogą w ustaleniu miejsca, gdzie doszło do uszkodzenia układu nerwowego. Nadmieniamy, że najczęściej do tego typu schorzeń zalicza się: bóle głowy, migreny, drżenie rąk, nóg, głowy, schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia mózgowego czy też drgawki i stany po urazach głowy. W naszej poradni pacjentom zapewniamy dostępność badań radiologicznych i badań EMG – badanie elektrograficzne. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z usług poradni specjalistycznej.

więcej na: http://www.emc-sa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *