swet1

Czym kierować się w podążaniu za modą?

Trendy mody zmieniają się z taką szybkością, że czasami trudno za nimi nadążyć. Rzeczy „wchodzą” i „wychodzą” z mody. Nie każdy śledzi na bieżąco modowe nowinki. Czasami jednak przychodzi refleksja, czy to co na siebie zakładamy dobrze się prezentuje. Jest kilka rzeczy, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Czy warto kupować ubrania ze starej kolekcji?

Często zastanawiamy się jak prezentujemy się innym, jest kilka innych metod na to, by prezentować się dobrze w naszych ubraniach. Jedną z tych metod jest obserwacja. Często wchodzimy do sklepu i kupujemy coś zielonego, aby później zorientować się, że w tym sezonie najbardziej modny jest kolor różowy, zielony natomiast modny był- ale w zeszłym sezonie. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to dobrze, wiele osób jednak odczuwa dyskomfort, jeśli zorientuje się, że to co na siebie założyli modne nie jest. Jak uniknąć takich sytuacji? Właśnie poprzez obserwację. Możemy śledzić pokazy czołowych projektantów lub podglądać często odwiedzane blogi modowe (to własnie blogerki inspirują do bardziej praktycznego wykorzystania ubrań z wybiegów modowych). Mało kto może jednak pozwolić sobie na zakup odzieży z pod igły znanych projektantów. Jednak najprawdopodobniej to właśnie na pokazach, najwcześniej możemy dowiedzieć się co będzie trendy w nadchodzącym sezonie.

W sieciówkach często słyszymy o ubraniach z nowej i starej kolekcji. Czy wiemy jednak co to oznacza? Stara kolekcja, to rzeczy, które według danej marki wychodzą z mody, nowa natomiast, to rzeczy które są lub za chwile będą modne. Niektóre rzeczy są jednak modne dłużej niż jeden sezon. Sprawdźmy więc, czy np. spodnie rybaczki https://heppin.com/szorty_rybaczki_spodnie_szorty_damskie_k-298.htm są modne w tym sezonie, jeśli tak, to może w poprzednim też były modne i można kupić je w dużo lepszej cenie z wyprzedaży? A może modne były w ubiegłym roku i akurat mamy takie w szafie? Nie zawsze też warto pozbywać się starych ubrań, moda bowiem lubi wracać. Jeżeli interesuje nas jakiś konkretny wzór możemy również poszukać w sklepach internetowych, np. www.heppin.com. Posługując się kolejnym przykładem, jeśli interesują nas sweterki damskie i chcemy kupić rzecz na wiele sezonów https://heppin.com/swetry_damskie_moda_damska_k-40.htm zorientujmy się jaki krój jest ponadczasowy. A kolor? Może czarny? Podobno czerń nigdy nie wychodzi z mody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *