hotel-2

Zarabianie na aplikacjach bez tajemnic

Zarobkowe pisanie aplikacji i programów informatycznych to bardzo dochodowy biznes. Rynek potencjalnych klientów praktycznie nieprzerwanie rośnie, społeczeństwa stają się coraz bogatsze, a co za tym idzie coraz bardziej skłonne do wydawania pieniędzy na spełnianie swoich potrzeb.

Jeśli tylko znany odpowiednie języki programowania to powinniśmy się zainteresować tym tematem. W ostatnim czasie szczególnie rozwija się rynek aplikacji mobilnych na system android. Spore udziały w rynku ma również system firmy apple. Jednym z najbardziej dochodowych segmentów rynku informatycznego są gry komputerowe oraz gry na urządzenia mobilne. Ostatnie badania potwierdzają, iż gracze komputerowi są w stanie najwięcej wdawać na dany produkt, jeżeli tylko spełnia ich oczekiwania.

apki1

Profesjonalne systemy rezerwacji hotelowej to jedne z najbardziej poszukiwanych przez klientów programy. Przeznaczone są dla średnich i dużych hosteli, hoteli i wszelakiego rodzaju ośrodków wypoczynkowych. Tego typu firmy nigdy nie oszczędzają na inwestycjach w system informatyczny. Aplikacja mobilna dla hoteli – to stwierdzenie coraz częściej pada w rozmowach pomiędzy firmami informatycznymi a przedsiębiorstwami prowadzącymi hotele. Aplikacje mobilne to olbrzymia szansa dla wszystkich firm sprzedających produkty oraz oferujących usługi. Dzisiaj praktyczni każda osoba posiada smartfona, z którego korzysta w mniejszym lub większym stopniu. Jeżeli chcemy zarabiać duże pieniądze na tworzeniu aplikacji i programów informatycznych nie możemy pomijać tego wciąż rosnącego rynku.

Tworząc aplikacje powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby użytkowników. Na każdym etapie tworzenia powinniśmy myśleć o osobach, które będą z nich korzystały. Najlepsze efekty to testy z udziałem potencjalnych użytkowników lub przeprowadzanie wśród nich badań ankietowych. Warto również skupić się na dużych, lepiej płatnych zleceniach dla dużych firm, moim zdaniem hotele to wypłacalni klienci. Warto śledzić konkurencję i brać przykład z najlepszych takich jak: ilumioapp.pl – programy hotelowe.

apka3

Jeśli uda nam się już napisać naszą aplikację musimy ją odpowiednio rozreklamować. Oczywiści z pomocą przyjdą nam portale społecznościowe oraz Internet. Na początku warto poinformować swoich znajomych i przyjaciół. Z własnego doświadczenia wiem, iż najlepsze efekty uzyskamy publikując wpis na facebooku, instagramie oraz różnego rodzaju forach specjalistycznych. Jeżeli zastosujesz się do wyżej wymienionych porad z pewnością osiągniesz założone cele i pełen sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *