1

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne w przeciwieństwie do gablot nie są przeszklone. Nie posiadają również zabezpieczenia w postaci zamykanych drzwiczek. Jest to zwykły rodzaj tablicy korkowej, na której można wywiesić wszelkiego rodzaju informacje. Bezpiecznie jest stosować je w miejscach, które nie są narażone na wandalizm i zrywanie ogłoszeń. Mają głównie za zadanie stać się centrum udzielania ogólnodostępnych informacji. Wiszą na ścianach różnych korytarzy.
Ławki stalowe to świetne rozwiązanie ze względu chociażby na ich dużą wytrzymałość. Kunszt i precyzja działania powinna również zapewnić im doskonały wygląd i pięknie się prezentować. Ławki stalowe z powodzeniem nadają się do parków, ogrodów, placów zabaw czyli wszędzie tam, gdzie mogą na nie działać szkodliwe warunki atmosferyczne, na które są odporne. Wyglądają niezwykle okazale i są łatwe w konserwacji oraz naprawie.

Donice betonowe to z kolei sposób na umieszczenie w dowolnym miejscu pięknych kompozycji kwiatowych, krzewów lub nawet drzew. Donice betonowe są z reguły ciężkie i masywne a tym samym nie nadają się do kradzieży co jest ich dodatkowym atutem. Proste wykonanie i odrobina przyozdobienia pozwoli umieścić naprawdę piękny i solidny element na każdym osiedlu czy w parku. Rodzaj kompozycji jest zależny od inwencji twórczej architekta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *