pexels-photo-190931

Przesyłki inpost

Nie ma chyba na świecie osoby, która, choć raz w życiu nie miała potrzeby skorzystania z usług pocztowych. W sytuacji, gdy chcemy wysłać jakąś paczkę lub list liczy się dla nas przede wszystkim szybkość dostarczenia do odbiorcy oraz niska cena. Również to, aby przesyłka dotarła nieuszkodzona na miejsce.

Niewątpliwą konkurencją dla Poczty Polskiej jest Inpost. Oferuje coraz więcej usług w konkurencyjnych cenach. Ta firma nieustannie się rozwija z korzyścią dla klientów.

Dzięki firmie Inpost, klienci mogą nadawać przesyłki raz śledzić je w internecie. Poza tym, ostatnio Inpost nawiązał współpracę z Allegro, które jest największym portalem aukcyjnym. Przesyłkę z Allegro możemy nadać kurierem, skorzystać w paczkomatu lub wysłać listem poleconym. Jest to ogromnym ułatwieniem dla klientów. Inpost za te usługi pobiera naprawdę bardzo niskie stawki.Na przykład przesyłka kurierska już od 12,18 zł brutto. Naprawdę warto skorzystać.

W ofercie Inpost występuje również przesyłka pobraniowa priorytetowa. Na czym ona polega? Po pierwsze, taka przesyłka jest dostarczana do paczkomatu za pobraniem. Odbiór takiej przesyłki jest możliwy jedynie po zapłaceniu wskazanej przez nadawcę kwoty gotówką za pośrednictwem operatora terminala POS. Zwrot pieniędzy następuje na rachunek bankowy w ciągu 5 dni od opłacenia paczki przez odbiorcę.

Cena nadania paczki za pobraniem jest zależna od wielkości paczki

Należy jeszcze pamiętać o tym, że paczka nadania za pobraniem musi być ubezpieczona. Możemy wysyłać paczki za pobraniem do kwoty 20 tys. złotych.

Kolejną usługą oferowaną przez Inpost są przesyłki kurierskie. Cena za dostarczenie przesyłki kurierem zaczyna się już od 13,50 zł brutto. Paczkę można nadać w dowolnym czasie i nie trzeba stać w kolejce. Sam proces nadania paczki kurierem jest naprawdę prosty i intuicyjny. Dodatkowo można naszą paczkę za niewielką dopłatą ubezpieczyć.

Przesyłki pocztowe inpost to szeroki wybór możliwości wysłania paczki za przystępną cenę. Warto korzystać z ich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *