2

Czy połączenie artystów, komputerów i pięknych miejsc jest dochodowe?

Ostatnio wiele imprez dzieje się w miejscach ubogich w naturę, takich jak miasta (np. Kraków) czy amfiteatry. Jednak co byłoby, gdyby te imprezy przenieść w miejsca bardziej malownicze tak jak plaże czy góry.


Zapewne wiele osób już się nad tym zastanawiało jednak żadna nie miała odwagi by się tego podjąć. Podjąłem próbę analizy wymaganego sprzętu który byłby potrzebny aby takowa impreza się odbyła.
Zacząłem od strony o nazwie wynajem scen potem zwinnie poruszyłem frazę wypożyczalnia laptopów by w końcu dostać wymagane informacje.
Zdziwicie się Państwo, lecz sumy nie były tak wysokie jak można byłoby to sobie wyobrazić. Były to kwoty rzędu paru a nie parunastu tysięcy.
Oczywiście nie biorąc pod uwagę artystów którzy mieliby mieć w tym wydarzeniu udział.
Gdy uzyskałem pełen obraz całej imprezy postanowiłem skontaktować się z odpowiednimi osobami w celu negocjacji ceny.
Wszystko poszło sprawnie i zgodnie ze wstępnymi oczekiwaniami.
Następnego dnia miałem już pełen plan wydarzenia. Potrzebny był jedynie sponsor którego znalazłem w oka mgnieniu!
Był nim burmistrz mojego miasta.
Uzgodniliśmy warunki kontraktu i podpisaliśmy umowę. Oboje byliśmy zadowoleni z całej sytuacji. Szybko ustaliliśmy termin imprezy i przystąpiliśmy do pracy.
Gdy nadszedł dzień imprezy wszyscy byli zadowoleni łącznie z burmistrzem, który sam oświadczył, że takie wydarzenia są bardzo dochodowe i dzięki niemu miasto zyska prestiż w oczach mediów i zainteresowanie turystów.
Następnego dnia pojawiły się recenzje imprezy i żadna nie była negatywna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *