5

Kompleks handlowy Rybitwa

Kraków jest bardzo pięknym miastem. Osoby odwiedzające Kraków powinny nie tylko skoncentrować się na oglądaniu zabytków, ale również na tym, aby zwiedzić krakowskie targowiska. Jak wiadomo, Kraków z nim słynie.
4Szczególnie polecam plac targowy kraków khrybitwy. Jest położone w kompleksie handlowym Rybitwy. Kraków ma się czym pochwalić. Jest to największe targowisko, na którym możemy nabyć warzywa, owoce oraz innego rodzaju artykuły spożywcze, w całej Małopolsce.

Można tu również wynająć powierzchnie magazynowe. Do wynajęcia są też pomieszczenia handlowe oraz biurowe.

Na terenie targowiska można również postawić własny pawilon handlowy, jeżeli ktoś sobie tego życzy.

,,Rybitwa” oferuje znakomite zaplecze do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W ,,Rybitwie” kupuje bardzo wiele osób z różnych branż. Na przykład osoby prowadzące punkty gastronomiczne, urzędu szkoły oraz organizacje non-profit.

Zasługą tego jest przede wszystkim fakt, że kompleks handlowy ,,Rybitwa” jest czynny całodobowo.

Kompleks handlowy Rybitwy to przede wszystkim giełda rolna. Największa na terenie Krakowa i w Małopolsce. Można tu kupić niezliczoną ilość produktów rolnych pochodzących od rolników. Sprzedaż jabłek jest znakiem firmowym tej giełdy rolnej.

Stoiska handlowe Kraków Rybitwa, oczywiście nie są jedynymi wartymi uwagi targowiskami w Krakowie, bo jak pisałam wcześniej, Kraków słynie z targowisk. Przybliżę jeszcze kilka z nich.

Po pierwsze, Stary Kleparz. Położony na zbiegu ulic Świętego Filipa oraz ulicy Basztowej. Na tym targu kupimy warzywa, owoce oraz odzież. Również sprzęt AGD. Możliwy dojazd tramwajami oraz autobusami komunikacji miejskiej.

Po drugie, Nowy Kleparz. Zlokalizowany pomiędzy ulicą Długą i Aleją Słowackiego. Jest znany z dobrej jakości artykułów spożywczych, odzieży oraz kwiatów. Dobry dojazd za pomocą autobusów i tramwajów.

Po trzecie, należy zwrócić uwagę na plac Imbramowski. Możemy tu kupić wszystko i jeszcze coś więcej. Polecam szczególnie. Targowisko znajduje się pomiędzy ulicami Opolską oraz Grażyny. Polecam bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską.

Na koniec chciałabym jeszcze wspomnieć o jednym targowisku. Mianowicie o Placu na Stawach. Słynie on z wysokiej jakości artykułów spożywczych, ubrań oraz przepięknych kwiatów. Możliwy dojazd jedynie tramwajami komunikacji miejskiej. Dobra lokalizacja, bardzo duży wybór różnego rodzaju produktów. Szczególnie polecam odwiedzić i nabyć np. jabłka. W końcu nadchodzi jesień-sezon na te owoce. Miłego zwiedzania i kupowania!

Zajrzyj na: http://khrybitwy.pl/notowania_cenowe/pokaz.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *