apt7

Wszystko dla zdrowia

W dzisiejszych czasach przywiązujemy dużą uwagę do zdrowia ale także do estetycznego wyglądu. Zadbany wizerunek zewnętrzny na co dzień jest istotny nie tylko w pracy ale także w życiu codziennym. Jednak każdy z nas zdaje sobie sprawę, że nie tylko strój jaki posiadamy na sobie jest istotny ale także to czy mamy zadbaną cerę, dłonie czy piękne włosy.

Czasem trudno jest w zabieganym życiu wejść do drogerii po kosmetyki czy apteki po różne suplementy – ziko apteka ułatwia nam tę możliwość ponieważ możemy tam kupić różnorodne kosmetyki w jednym miejscu nie wychodząc przy tym z domu. Zaoszczędzając czas przy jednoczesnym szerokim wyborze asortymentu, możemy dokładniej zapoznać się z kosmetykami. Drogeria oferuje bardzo szeroki wybór. Przeglądając produkty z drogerii jednocześnie możemy zamówić produkty do pielęgnacji włosów, do pielęgnacji naszego maluszka oraz starszych dzieci a przy tym również sklep oferuje zabawki dla maluszków. Drogeria oferuje bardzo szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów.

apt5

Różne marki produktów przy jednoczesnych niskich cenach jakie oferuje nam sklep – pozwala w pełni skomponować własny zestaw do pielęgnacji włosów, w zależności co chcemy uzyskać. Terapia na wypadanie włosów czy terapie regenerujące od samych cebulek włosa czy po prostu zwykłe naturalne szampony bez sztucznych substancji osłabiających naszą skórę głowy a przy tym włosy. Apteka oferuje leki dostępne bez recepty. Dostępne są leki na alergie, preparaty przeciwko kleszczom i komarom, na odporność i wzmocnienie, pamięć i koncentracje, przeziębienie czy grypę, ale również leki z medycyny naturalnej. Połączenie apteki i drogerii na obecne czasy jest wygodnym rozwiązaniem dla klienta. Jeśli jednak nie chcemy z jakiś powodów korzystać z apteki i drogerii przez internet to mamy możliwość skorzystania ze sklepu stacjonarnego. Ziko apteka to jedna z największych sieci aptek i drogerii w Polsce. Apteki znajdują się w takich mistach np. jak Wrocław, Kraków , Warszawa czy Poznań.

apt6

Ziko apteka oferuje darmową dostawę zamówień od 199 zł kurierem DPD lub za pośrednictwem Poczty Polskiej – taka oferta ważna jest w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia bieżącego roku. Czas kompletacji zamówienia zwykle trwa od 1 do 2 dni roboczych a także czas dostarczenia po nadaniu paczki to również od 1 do 2 dni roboczych. Istnieje również złożenia zamówienia za pomocą internetu ale odebranie osobiste w jednej z aptek stacjonarnych. Szeroki asortyment a także wygodny sposób odbioru zachęca do korzystania z drogerii.

Artykuł powstał przy współpracy z

zikoapteka-logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *